SIKÇA SORULAN SORULAR

Endüstriyel Yapay Zeka / Makine Öğrenmesi / Optimizasyon

Akıllı Varlık Yönetimi

Kestirimci Bakım

Artırılmış Gerçeklik / Sanal Gerçeklik / Uçangöz / Robotik

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre

Endüstri 4.0

Tedarik Zinciri

Kurumsal Fonksiyonlar

SOCAR Wennovation, dijital inovasyonu teşvik etmek için oyunun kurallarını değiştiren faydalar sağlayarak, birçok ortaklık fırsatı sunuyor.

Satın Alma
Sunduğun dijital inovasyonun, SOCAR Türkiye’nin ihtiyacını karşılaması durumunda dijital ürün ya da hizmetini doğrudan satın alım yaparak hayata geçirebiliriz.

Birlikte Geliştirme
İlgili alanında uzman ekiplerimizle birlikte yeni çözümler tasarlayabilir, geliştirebilirsin.

Sahada Test Etme
Dijital İnovasyon önerini sahalarımızda test etme imkanına sahip olabilirsin.

SOCAR Wennovation açık inovasyon platformu, SOCAR Türkiye’nin dijital dönüşüm fırsatlarına yönelik, dünya çapındaki girişimler, şirketler ve akademi ile ortak olmayı amaçlayan açık ve işbirlikçi bir yaklaşım sunuyor. Platformun sağladığı avantajlardan bazıları:

Şeffaflık
SOCAR Türkiye’deki ilgili ekiplerle doğrudan iletişim imkanına sahip olabilirsin. Çözümünü dinliyor ve uygun olduğu takdirde ekiplerimizle sana özel destek veriyoruz.

Sektör Tecrübesi
SOCAR Türkiye’nin sektör tecrübesinden yararlanabilirsin. İlgili ekiplerimizle birlikte yeni çözümler tasarlaman ve inşa etmen mümkün.

Kurumsal Kaynaklar
Uluslararası tedarikçi ve satış ağımız aracılığıyla görünürlük kazanma ve marka bilinirliğimizi işini büyütmek için kullanma şansına sahip olabilirsin.

Başvuru sürecini aşağıdaki adımları takip ederek tamamlaman mümkün.

1 – Keşfet
SOCAR Türkiye’nin dijital ihtiyaçlarına yönelik konuları keşfederek, iş birliği için çözüm önerini sunacağın alanları belirle.

2 – Başvur
Alanında uzman ekiplerimiz tarafından incelenecek olan dijital inovasyonu, başvuru formu aracılığı ile tarafımıza iletebilirsin. Bu aşamada dijital inovasyonunuzun gizli olmayan bilgilerini içeren kısa bir özet ile başvurman yeterli. Yıl boyunca başvurularınızı kabul ediyoruz.

3 – Beklemede Kal
Tarafımıza ulaşan dijital inovasyonunuzun ihtiyacımızı adreslemesi durumunda, ilk görüşme ve olası iş birliği için seninle iletişime geçeceğiz. İlettiğin başvurunun SOCAR Türkiye bünyesindeki iş birimlerinden ilgili kişiler tarafından incelenmesini ve 14 gün içerisinde sana olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Dijital inovasyonunuzun karşılamasını beklediğimiz noktalardan bazıları:

SOCAR Türkiye’nin karşılanmamış bir ihtiyacını karşılamak
Yenilikçi bir teknoloji, kullanıma hazır ürün, uzmanlık veya ticari fırsat sunmak
Halihazırda kullanımda olanlardan daha üstün bir ürün/hizmet sunarak değer katmak

Ana sayfada bulabileceğin kategorilere yönelik başvurunu yıl boyunca gerçekleştirmen mümkündür.

Girişimci, araştırmacı, küçük/orta/büyük işletme sahibi, mucit ve/veya öğrenciysen ve SOCAR Türkiye’nin dijital ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerilerin varsa başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

SOCAR Türkiye’nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak belirlenen kategoriler dışında ilgilenebileceğimizi düşündüğün dijital dönüşüm odaklı çözüm önerini bize her zaman iletebilirsin.