HAKKIMIZDA

SOCAR Wennovation: Birlikte Dijital İnovasyonu Geliştirmenin Adresi

SOCAR Türkiye olarak farklı fikirlere, farklı güçlere ve farklı deneyimlere sahip kişilere ihtiyacımız olduğunu bilerek hareket ediyoruz. Farklı bakış açılarının peşinden gidip, herkesi ortak hedeflere ulaşmak için iş birliğine ve katkı sağlamaya teşvik ediyoruz. Bu kapsayıcı bakış açısı ile yola çıkarak kurulan Wennovation açık inovasyon platformu, SOCAR Türkiye'nin dijital dönüşüm fırsatlarına yönelik, dünya çapındaki girişimler, şirketler ve akademi ile ortak olmayı amaçlayan açık ve işbirlikçi bir yaklaşım sunuyor.

Şeffaflık

SOCAR Türkiye'deki ilgili ekiplerle doğrudan iletişim imkanına sahip olabilirsin. Çözümünü dinliyor ve uygun olduğu takdirde ekiplerimizle sana özel destek veriyoruz.

Sektör Tecrübesi

SOCAR Türkiye'nin sektör tecrübesinden yararlanabilirsin. İlgili ekiplerimizle birlikte yeni çözümler tasarlaman ve inşa etmen mümkün.

Kurumsal Kaynaklar

Uluslararası tedarikçi ve satış ağımız aracılığıyla görünürlük kazanma ve marka bilinirliğimizi işini büyütmek için kullanma şansına sahip olabilirsin.

İş Birliği Fırsatları

SOCAR Wennovation, dijital inovasyonu teşvik etmek için oyunun kurallarını değiştiren faydalar sağlayarak, birçok ortaklık fırsatı sunuyor. İş birliği alanlarını keşfet ve başvurunu yap. Birlikte dijital dönüşüm odağında iş birliği yapmak için sabırsızlanıyoruz!

Satın Alma

Sunduğun dijital inovasyonun, SOCAR Türkiye'nin ihtiyacını karşılaması durumunda dijital ürün ya da hizmetini doğrudan satın alım yaparak hayata geçirebiliriz.

Birlikte Geliştirme

İlgili alanında uzman ekiplerimizle birlikte yeni çözümler tasarlayabilir, geliştirebilirsin.

Sahada Test Etme

Dijital İnovasyon önerini sahalarımızda test etme imkanına sahip olabilirsin.

Dünyanın en köklü petrol ve doğalgaz şirketlerinden biri olan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR’ın Türkiye’deki iştiraki SOCAR Türkiye 2008 yılında Petkim’in yüzde 51 hissesini Özelleştirme İdaresi’nden satın alarak faaliyetlerine başladı. Ana yatırım alanları petrokimya ürünleri ve ticareti, rafinaj ile doğalgaz ticareti ve dağıtımı olan SOCAR Türkiye, yatırımlarının büyük bölümünün yer aldığı Aliağa’daki arazileri için Türkiye’de ‘Özel Endüstri Bölgesi’ unvanını ilk alan şirkettir.